Prekių pristatymas

Prekes galite atsiimti:

  • kurjeriui pristačius jūsų siuntinį į namus (pasirinkus kurjerio paslaugą, kurios kaina – 4,00€)*;
  • LP EXPRESS paštomatuose (pasirinkus LP EXPRESS paštomatus, kaina – 4,00€);
  • mūsų parduotuvėje, Kaune, Kaunakiemio g. 5 (nemokamai);

*Perkant prekes iš kategorijų – dirbtinė oda, medžiagos automobiliams bei sintetiniai pamušalai pristatymas galimas tik per kurjerį. Dėl didesnių šių kategorijų prekių siuntos išmatavimų siuntimo kaina 5,00€.
**Pristatymui į Kuršių Neriją (Neringos sav.) taikomas papildomas mokestis, todėl pristatymas galimas tik susisiekus su mumis telefonu arba el. paštu!

Kiekvienas Jūsų užsakymas vykdomas kaip įmanoma greičiau. Prekės pristatomos kiekvieną darbo dieną.

Pasirinkite pristatymo būdą atitinkantį Jūsų gyvenamą vietovę. Jei neteisingai pasirinksite pristatymo būdą, Jūsų užsakymas gali būti atmestas arba kaina pakeista pagal įkainius , kurie taikomi siuntos pristatymui į Jūsų vietovę.

Pasirinkdami pristatymo adresą gerai apgalvokite, ar Jūs arba Jūsų šeimos nariai galės būti namuose tokiu laiku. Jei abejojate, geriau pasirinkite, kad prekės būtų pristatytos į Jūsų darbovietę ar kitur, kur tikrai bus kam priimti Jums skirtą siuntą arba susitarkite su mūsų vadybininkais dėl patogesnės pristatymo dienos.

Siuntos gali vėluoti, jei neteisingai nurodėte pristatymo adresą, pašto indeksą, telefono numerį arba jei kurjeris nerado Jūsų numatytu pristatymo laiku. Jei, dėl tam tikrų priežasčių, siuntų tarnybos kurjeris nerado Jūsų namuose – būtinai praneškite mums, tarsimės dėl Jums priimtino naujo pristatymo laiko.

Jei dėl kokių nors priežasčių negalite priimti siuntos namuose ar darbovietėje – pasirinkite prekių pristatymą į mūsų parduotuvę (Kauno mieste), iš kurių prekes pasiimsite Jums patogesniu laiku ir nemokamai.

Pasiimdami prekes, būtinai gerai apžiūrėkite visas pakuotes ir dėžes. Įpakavimas negali būti pažeistas. Jei pastebėjote, kad dėžės atvažiavo netvarkingos – įplėštos, įlenktais kampais, atidarytos arba kitaip fiziškai pažeistos, galite nepriimti tokios siuntos. Jei nuspręsite priimti pažeistą siuntą, reikalaukite, kad siuntos priėmimo – perdavimo arba atskirame pažeistų pakuočių pristatymo akte būtų tiksliai, išsamiai ir vienareikšmiškai aprašyta, kokios būklės pakuotės buvo pristatytos. Bet kuriuo atveju, priimdami pažeistą pakuotę, kurjerio akivaizdoje išpakuokite siuntą ir vizualiai patikrinkite joje esančių prekių būklę.