Dėmesio! Lauke esant neigiamai temperatūrai, perkant klijus, dažus ar kitas skystas odos apdirbimo priemones pristatymas galimas tik per kurjerį. Prašome atsižvelgtį į tai pasirenkant pristatymo būdą.

Klijai odai „Bonaterm AS“ – 0,8kg

Produkto kodas: klijAS

7,00 

Turime

- +

Klijai „Bonaterm AS“

Tai polichloropreno pagrindo klijai turintys puikias klijavimo savybes ir didelį atsparumą temperatūros (aukštos ir žemos) kaitai.

Pritaikymas: šie klijai daugiausiai naudojami remonto darbams automobilių pramonėje – porolono, tekstilės, natūralios bei dirbtinės odos, medžio klijavimui. Be to, taip pat gali būti naudojami ir baldų pramonėje.

Naudojimo instrukcija: Šie klijai jau yra paruošti naudoti su pulverizatoriumi. Prieš naudojimą gerai suplakti. Klijavimo temperatūra negali būti žemesnė nei 15 laipsnių. Klijuojamus paviršius pašiauškite ir abu paviršius padenkite klijų sluoksniu (stipriai klijus sugeriančias medžiagas tepti du kartus, antrą kartą po 20 min).

Saugumo reikalavimai: Dirbti gerai vedinamose patalpose, toli nuo ugnies šaltinių. Panaikinti mechaninio ir elektrostatinio kibirkščiavimo galimybę, nes esant didelei garų koncentracijai ore, susidaro sprogstamasis mišinys. Naudokite sprogimui atsparią elektros instaliaciją, prietaisus.

Laikymo sąlygos: Klijus laikyti pagal lengvai degančių medžiagų laikymo taisykles, uždaruose induose nuo +5 iki +35°C temperatūroje.

Garantinis terminas: 12 mėnesiai nuo pagaminimo datos.

Ieškoti
Generic filters
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę