Fiebing’s „Resolene” fiksatorius (bespalvis), 946ml

Prekės kodas: Resolene946

45,00 

Turime

Fiebing’s „Resolene”, tai yra plonas, ​​lankstus, patvarus, vandeniui atsparus akrilo pagrindu pagamintas odos apsauginis lakas (top finish), skirtas lygioms odoms. Šis lakas naudojamas dažytų, sendintų (patinuotų) ar poliruotų odų paviršiaus fiksavimui. Šis fiksatorius gerai žinomas kaip aukščiausios kokybės batų, rankinių ir kitų odinių gaminių paviršiaus lakas.

Fiebing’s „Resolene” reikia tepti plonais sluoksniais (siekiant tobulo rezultato). Geriausia tepti drėgna kempine sukamaisiais judesiais, kad neatsirastų dryžių. Prieš tepant kitą sluoksnį, pirmajam sluoksniui leiskite išdžiūti. Kiekvieną kartą naudokite tik mažą šio produkto kiekį, kad išdžiūvus neatsirastų burbuliukų, kurie gali iššokti ir suformuoti žiedus.

Kol šlapias Fiebing’s „Resolene” kartais gali atrodyti mėlynos spalvos, bet išdžiuvus jis pataps skaidriu. Priklausomai nuo naudojamo kiekio, rezultatas bus nuo vidutinio (matinio) iki labai blizgaus.

Gamintojas- Fiebing’s, JAV

    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę